RR 960 Zakarpatia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čierna nad Tisou št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 10:55
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 09:08
Čierna nad Tisou št. hr. 10:53
Mukačevo UA  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 09:08
Nižná Myšľa 09:19
Ruskov 09:25
Slanec 09:31
Kuzmice 09:39
Michaľany 09:44
Slovenské Nové Mesto 09:54
Streda nad Bodrogom 10:00
Veľký Horeš 10:09
Pribeník 10:13
Čierna nad Tisou 10:23
Čierna nad Tisou štátna hranica 10:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).