RR 923 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 22:38
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.05.2022 o 22:39 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 19:13
Košice 22:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 19:13
Vígľaš 19:23
Stožok 19:28
Kriváň 19:35
Lovinobaňa 19:48
Podrečany 19:51
Tomášovce 19:54
Lučenec 20:00
Výhybňa Holiša 20:05
Fiľakovo 20:14
Jesenské 20:41
Lenartovce 20:58
Tornaľa 21:10
Plešivec 21:24
Rožňava 21:38
Hrhov 21:53
Turňa nad Bodvou 21:59
Moldava nad Bodovu 22:08
Výhybňa Chym 22:15
Veľká Ida 22:22
Barca 22:33
Košice 22:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).