RR 922 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:48
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 17:23
Zvolen osobná stanica 20:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 17:23
Haniska pri Košiciach 17:33
Čečejovce 17:42
Moldava nad Bodovu 17:48
Moldava nad Bodovu 17:48
Hrhov 18:02
Rožňava 18:19
Slavec jaskyňa 18:25
Gemerská Hôrka 18:33
Tornaľa 18:44
Štrkovec 18:50
Lenartovce 18:59
Rimavská Seč 19:09
Výhybňa Vinohrady 19:13
Jesenské 19:19
Blhovce 19:27
Hajnáčka 19:33
Výhybňa Urbánka 19:40
Fiľakovo 19:46
Prša 19:50
Výhybňa Holiša 19:53
Lučenec 20:01
Tomášovce 20:05
Podrečany 20:08
Lovinobaňa 20:12
Kriváň 20:26
Zvolen osobná stanica 20:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).