RR 921 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 20:49
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.07.2022 o 20:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 17:13
Košice 20:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 17:13
Výhybňa Slatinka 17:20
Pstruša 17:25
Stožok 17:28
Kriváň 17:35
Lovinobaňa 17:48
Podrečany 17:51
Tomášovce 17:54
Lučenec 18:00
Výhybňa Holiša 18:05
Fiľakovo 18:14
Blhovce 18:32
Jesenské 18:41
Výhybňa Lúčna 18:51
Lenartovce 18:58
Štrkovec 19:03
Tornaľa 19:10
Plešivec 19:25
Rožňava 19:40
Moldava nad Bodovu 20:11
Veľká Ida 20:22
Barca 20:32
Košice 20:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).