RR 921 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 21:23
Meškanie 45 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2022 o 21:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 17:13
Košice 20:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 17:13
Kriváň 17:35
Lovinobaňa 17:48
Podrečany 17:51
Tomášovce 17:54
Lučenec 18:00
Fiľakovo 18:14
Blhovce 18:32
Jesenské 18:41
Výhybňa Lúčna 18:51
Lenartovce 18:58
Štrkovec 19:03
Tornaľa 19:10
Plešivec 19:25
Rožňava 19:40
Moldava nad Bodovu 20:11
Košice 20:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).