RR 919 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 16:41
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 11.08.2022 o 16:42 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 13:13
Košice 16:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 13:13
Kriváň 13:35
Lovinobaňa 13:48
Tomášovce 13:54
Lučenec 14:00
Prša 14:08
Fiľakovo 14:14
Výhybňa Urbánka 14:19
Hajnáčka 14:26
Blhovce 14:32
Jesenské 14:41
Rimavská Seč 14:50
Výhybňa Lúčna 14:51
Lenartovce 14:58
Štrkovec 15:03
Tornaľa 15:10
Plešivec 15:25
Slavec jaskyňa 15:31
Rožňava 15:40
Jablonov nad Turňou 15:52
Hrhov 15:56
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 15:59
Turňa nad Bodvou 16:02
Moldava nad Bodovu 16:09
Moldava nad Bodovu 16:11
Veľká Ida 16:22
Košice 16:38

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.