RR 919 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 17:00
Meškanie 22 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2022 o 17:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 13:13
Košice 16:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 13:13
Kriváň 13:35
Lovinobaňa 13:48
Lučenec 14:00
Fiľakovo 14:14
Hajnáčka 14:26
Blhovce 14:32
Jesenské 14:41
Rimavská Seč 14:50
Výhybňa Lúčna 14:51
Lenartovce 14:58
Štrkovec 15:03
Tornaľa 15:10
Plešivec 15:25
Rožňava 15:40
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 15:59
Moldava nad Bodovu 16:11
Košice 16:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).