RR 918 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 16:58
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.05.2022 o 16:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 13:23
Zvolen osobná stanica 16:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 13:23
Čečejovce 13:42
Moldava nad Bodovu 13:48
Moldava nad Bodovu 13:48
Hrhov 14:02
Výhybňa Tunel 14:10
Rožňava 14:19
Slavec jaskyňa 14:25
Gemerská Hôrka 14:33
Tornaľa 14:44
Lenartovce 14:59
Výhybňa Vinohrady 15:13
Jesenské 15:19
Výhybňa Lúka 15:23
Blhovce 15:27
Hajnáčka 15:33
Výhybňa Urbánka 15:40
Fiľakovo 15:46
Prša 15:50
Lučenec 16:01
Tomášovce 16:05
Podrečany 16:08
Kriváň 16:26
Stožok 16:33
Zvolen osobná stanica 16:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).