RR 917 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Výh. Slatinka
Vlak prešiel stanicou o 11:26
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:27 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 11:13
Košice 14:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 11:13
Kriváň 11:35
Lovinobaňa 11:48
Podrečany 11:51
Tomášovce 11:54
Lučenec 12:00
Výhybňa Holiša 12:05
Fiľakovo 12:14
Blhovce 12:32
Jesenské 12:41
Tornaľa 13:10
Plešivec 13:25
Rožňava 13:40
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 13:59
Turňa nad Bodvou 14:02
Moldava nad Bodovu 14:11
Košice 14:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).