RR 917 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Stožok
Vlak prešiel stanicou o 11:29
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:30 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 11:13
Košice 14:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 11:13
Zvolen nákladná stanica 11:15
Výhybňa Slatinka 11:20
Pstruša 11:25
Stožok 11:28
Stožok 11:28
Kriváň 11:35
Kriváň 11:35
Lovinobaňa 11:48
Podrečany 11:51
Tomášovce 11:54
Lučenec 12:00
Výhybňa Holiša 12:05
Prša 12:08
Fiľakovo 12:14
Výhybňa Urbánka 12:19
Hajnáčka 12:26
Blhovce 12:32
Jesenské 12:41
Lenartovce 12:58
Tornaľa 13:09
Tornaľa 13:10
Plešivec 13:25
Slavec jaskyňa 13:31
Rožňava 13:40
Lipovník 13:47
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 13:59
Turňa nad Bodvou 14:02
Moldava nad Bodovu 14:09
Moldava nad Bodovu 14:11
Čečejovce 14:16
Veľká Ida 14:22
Haniska pri Košiciach 14:28
Košice 14:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).