RR 915 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Jesenské
Vlak odišiel zo stanice o 10:49
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 09:13
Košice 12:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 09:13
Zvolen nákladná stanica 09:15
Stožok 09:28
Stožok 09:28
Kriváň 09:35
Kriváň 09:35
Lovinobaňa 09:48
Podrečany 09:51
Tomášovce 09:54
Lučenec 10:00
Výhybňa Holiša 10:05
Fiľakovo 10:14
Hajnáčka 10:26
Blhovce 10:32
Jesenské 10:41
Rimavská Seč 10:50
Výhybňa Lúčna 10:51
Lenartovce 10:58
Lenartovce 10:58
Štrkovec 11:03
Tornaľa 11:10
Plešivec 11:25
Slavec jaskyňa 11:31
Rožňava 11:40
Jablonov nad Turňou 11:52
Moldava nad Bodovu 12:09
Moldava nad Bodovu 12:11
Výhybňa Chym 12:18
Veľká Ida 12:22
Haniska pri Košiciach 12:28
Barca 12:32
Košice 12:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).