RR 915 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Blhovce
Vlak prešiel stanicou o 10:41
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 09:13
Košice 12:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 09:13
Kriváň 09:35
Lovinobaňa 09:48
Podrečany 09:51
Tomášovce 09:54
Lučenec 10:00
Výhybňa Holiša 10:05
Fiľakovo 10:14
Hajnáčka 10:26
Blhovce 10:32
Jesenské 10:41
Výhybňa Lúčna 10:51
Lenartovce 10:58
Tornaľa 11:10
Plešivec 11:25
Rožňava 11:40
Moldava nad Bodovu 12:11
Košice 12:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).