RR 914 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Slavec jaskyňa
Vlak prešiel stanicou o 10:25
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 09:23
Zvolen osobná stanica 12:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 09:23
Haniska pri Košiciach 09:33
Veľká Ida 09:37
Moldava nad Bodovu 09:48
Moldava nad Bodovu 09:48
Turňa nad Bodvou 09:55
Hrhov 10:02
Rožňava 10:19
Tornaľa 10:44
Štrkovec 10:50
Lenartovce 10:59
Rimavská Seč 11:09
Výhybňa Vinohrady 11:13
Jesenské 11:19
Blhovce 11:27
Fiľakovo 11:46
Prša 11:50
Výhybňa Holiša 11:53
Lučenec 12:01
Tomášovce 12:05
Podrečany 12:08
Lovinobaňa 12:12
Kriváň 12:26
Stožok 12:33
Vígľaš 12:37
Zvolen osobná stanica 12:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).