RR 914 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lipovník
Vlak prešiel stanicou o 10:11
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 09:23
Zvolen osobná stanica 12:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 09:23
Moldava nad Bodovu 09:48
Rožňava 10:19
Tornaľa 10:44
Lenartovce 10:59
Výhybňa Vinohrady 11:13
Jesenské 11:19
Blhovce 11:27
Fiľakovo 11:46
Prša 11:50
Výhybňa Holiša 11:53
Lučenec 12:01
Tomášovce 12:05
Kriváň 12:26
Zvolen osobná stanica 12:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).