RR 912 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak odišiel zo stanice o 09:47
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 07:23
Zvolen osobná stanica 10:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:23
Čečejovce 07:42
Moldava nad Bodovu 07:48
Moldava nad Bodovu 07:48
Turňa nad Bodvou 07:55
Hrhov 08:02
Výhybňa Tunel 08:10
Rožňava 08:19
Slavec jaskyňa 08:25
Tornaľa 08:44
Jesenské 09:19
Blhovce 09:27
Hajnáčka 09:33
Fiľakovo 09:46
Prša 09:50
Výhybňa Holiša 09:53
Lučenec 10:01
Tomášovce 10:05
Podrečany 10:08
Lovinobaňa 10:12
Kriváň 10:25
Kriváň 10:26
Stožok 10:33
Vígľaš 10:37
Zvolen osobná stanica 10:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).