RR 912 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Blhovce
Vlak prešiel stanicou o 09:28
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 07:23
Zvolen osobná stanica 10:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:23
Moldava nad Bodovu 07:48
Turňa nad Bodvou 07:55
Rožňava 08:19
Tornaľa 08:44
Jesenské 09:19
Fiľakovo 09:46
Lučenec 10:01
Tomášovce 10:05
Podrečany 10:08
Kriváň 10:26
Zvolen osobná stanica 10:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).