RR 911 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 08:41
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:42 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 05:13
Košice 08:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 05:13
Vígľaš 05:23
Kriváň 05:35
Lovinobaňa 05:48
Tomášovce 05:54
Lučenec 06:00
Výhybňa Holiša 06:05
Fiľakovo 06:14
Výhybňa Urbánka 06:19
Hajnáčka 06:26
Blhovce 06:32
Jesenské 06:41
Rimavská Seč 06:50
Výhybňa Lúčna 06:51
Lenartovce 06:58
Štrkovec 07:03
Tornaľa 07:10
Plešivec 07:25
Slavec jaskyňa 07:31
Rožňava 07:40
Lipovník 07:47
Jablonov nad Turňou 07:52
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 07:59
Turňa nad Bodvou 08:02
Moldava nad Bodovu 08:09
Moldava nad Bodovu 08:11
Čečejovce 08:16
Veľká Ida 08:22
Haniska pri Košiciach 08:28
Košice 08:38

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.