RR 911 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 08:49
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 05:13
Košice 08:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 05:13
Kriváň 05:35
Lovinobaňa 05:48
Lučenec 06:00
Fiľakovo 06:14
Blhovce 06:32
Jesenské 06:41
Rimavská Seč 06:50
Výhybňa Lúčna 06:51
Lenartovce 06:58
Tornaľa 07:10
Plešivec 07:25
Rožňava 07:40
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 07:59
Moldava nad Bodovu 08:09
Moldava nad Bodovu 08:11
Čečejovce 08:16
Košice 08:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).