RR 910 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:59
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 05:23
Zvolen osobná stanica 08:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 05:23
Haniska pri Košiciach 05:34
Veľká Ida 05:40
Čečejovce 05:45
Moldava nad Bodovu 05:50
Hrhov 06:03
Výhybňa Tunel 06:11
Rožňava 06:19
Rožňava 06:20
Slavec jaskyňa 06:25
Tornaľa 06:44
Štrkovec 06:50
Lenartovce 06:59
Rimavská Seč 07:09
Výhybňa Vinohrady 07:13
Jesenské 07:19
Hajnáčka 07:33
Výhybňa Urbánka 07:40
Fiľakovo 07:46
Prša 07:50
Lučenec 08:01
Podrečany 08:08
Lovinobaňa 08:12
Kriváň 08:25
Kriváň 08:26
Stožok 08:33
Vígľaš 08:37
Vígľaš 08:37
Zvolen osobná stanica 08:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).