RR 870 ZÁMČAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:37
Meškanie 29 min.

Posledná aktualizácia údajov: 30.06.2022 o 17:39 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 16:06
Bratislava hlavná stanica 17:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 16:06
Palárikovo 16:12
Tvrdošovce 16:15
Trnovec nad Váhom 16:21
Šaľa 16:26
Galanta 16:33
Galanta 16:34
Sládkovičovo 16:39
Bernolákovo 16:52
Bratislava-Vajnory 16:56
Bratislava hlavná stanica 17:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).