RR 767 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kraľovany
Vlak odišiel zo stanice o 07:33
Meškanie 13 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín 05:26
Košice 10:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 05:26
Trenčianska Teplá 05:33
Dubnica nad Váhom 05:39
Ilava 05:46
Ladce 05:50
Púchov 06:00
Považská Bystrica 06:12
Bytča 06:23
Dolný Hričov 06:28
Žilina 06:42
Varín 06:54
Vrútky 07:07
Kraľovany 07:20
Ľubochňa 07:26
Ružomberok 07:38
Liptovský Mikuláš 07:57
Liptovský Hrádok 08:06
Kráľova Lehota 08:09
Východná 08:15
Štrba 08:26
Svit 08:39
Poprad-Tatry 08:50
Spišská Nová Ves 09:09
Spišské Vlachy 09:23
Krompachy 09:27
Margecany 09:36
Malá Lodina 09:43
Malá Lodina 09:43
Kysak 09:51
Kostoľany nad Hornádom 09:56
Košice 10:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).