RR 767 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 10:03
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín 05:26
Košice 10:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 05:26
Trenčianska Teplá 05:33
Dubnica nad Váhom 05:39
Ilava 05:46
Ladce 05:50
Púchov 06:00
Považská Bystrica 06:10
Bytča 06:20
Dolný Hričov 06:25
Žilina zriaďovacia stanica 06:33
Žilina 06:41
Varín 06:52
Vrútky 07:06
Vrútky nákladná stanica 07:09
Kraľovany 07:21
Ružomberok 07:38
Liptovská Teplá 07:44
Liptovský Mikuláš 07:58
Liptovský Hrádok 08:06
Štrba 08:27
Svit 08:40
Poprad-Tatry 08:50
Vydrník 08:59
Spišská Nová Ves 09:09
Markušovce 09:15
Spišské Vlachy 09:23
Margecany 09:36
Malá Lodina 09:43
Kysak 09:51
Kostoľany nad Hornádom 09:56
Košice 10:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).