RR 767 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 10:03
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:04 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín 05:26
Košice 10:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 05:26
Trenčianska Teplá 05:33
Dubnica nad Váhom 05:39
Ilava 05:46
Púchov 06:00
Považská Bystrica 06:10
Bytča 06:20
Žilina 06:41
Varín 06:52
Vrútky 07:06
Kraľovany 07:21
Ružomberok 07:38
Liptovský Mikuláš 07:58
Štrba 08:27
Svit 08:40
Poprad-Tatry 08:50
Spišská Nová Ves 09:09
Margecany 09:36
Malá Lodina 09:43
Kysak 09:51
Kostoľany nad Hornádom 09:56
Košice 10:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).