RR 765 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 07:46
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 04:12
Košice 07:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 04:12
Varín 04:23
Vrútky 04:37
Kraľovany 04:51
Ľubochňa 04:56
Ružomberok 05:07
Liptovský Mikuláš 05:25
Liptovský Hrádok 05:34
Kráľova Lehota 05:37
Východná 05:43
Štrba 05:54
Svit 06:07
Poprad-Tatry 06:23
Poprad-Tatry 06:23
Spišská Nová Ves 06:42
Spišské Vlachy 06:58
Krompachy 07:04
Margecany 07:14
Kysak 07:29
Kostoľany nad Hornádom 07:35
Košice 07:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).