RR 719 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 23:34
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.07.2022 o 23:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 22:13
Trenčín 23:32

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 22:13
Šenkvice 22:32
Cífer 22:37
Trnava 22:44
Leopoldov 22:56
Veľké Kostoľany 23:01
Piešťany 23:07
Trenčianske Bohuslavice 23:24
Trenčín 23:32

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).