RR 717 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 22:37
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 22:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 20:13
Žilina 22:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 20:13
Bratislava-Rača 20:23
Pezinok 20:29
Šenkvice 20:32
Cífer 20:37
Trnava 20:44
Leopoldov 20:56
Veľké Kostoľany 21:01
Piešťany 21:07
Výhybňa Potvorice 21:14
Trenčianske Bohuslavice 21:24
Trenčín-Zlatovce 21:31
Trenčín 21:35
Trenčianska Teplá 21:43
Dubnica nad Váhom 21:47
Ilava 21:50
Púchov 22:00
Považská Bystrica 22:15
Bytča 22:24
Dolný Hričov 22:27
Žilina zriaďovacia stanica 22:34
Žilina 22:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).