RR 717 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Púchov
Vlak prišiel do stanice o 21:56
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 20:13
Žilina 22:36

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 20:13
Pezinok 20:29
Cífer 20:37
Trnava 20:44
Leopoldov 20:56
Veľké Kostoľany 21:01
Piešťany 21:07
Trenčianske Bohuslavice 21:24
Trenčín 21:35
Trenčianska Teplá 21:43
Púchov 22:01
Považská Bystrica 22:12
Dolný Hričov 22:23
Žilina 22:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).