RR 716 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 18:49
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 16:23
Bratislava hlavná stanica 18:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina zriaďovacia stanica 16:19
Žilina 16:23
Dolný Hričov 16:27
Považská Bystrica 16:47
Púchov 17:02
Ladce 17:08
Ilava 17:10
Dubnica nad Váhom 17:13
Trenčianska Teplá 17:18
Trenčín 17:26
Trenčín-Zlatovce 17:29
Trenčianske Bohuslavice 17:35
Nové Mesto nad Váhom 17:41
Piešťany 17:52
Leopoldov 18:04
Cífer 18:24
Šenkvice 18:29
Pezinok 18:31
Bratislava-Rača 18:37
Bratislava hlavná stanica 18:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).