RR 715 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 20:34
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.05.2022 o 20:35 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 19:13
Trenčín 20:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 19:13
Pezinok 19:28
Šenkvice 19:31
Trnava 19:43
Leopoldov 19:55
Veľké Kostoľany 19:59
Piešťany 20:07
Trenčín-Zlatovce 20:29
Trenčín 20:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).