RR 714 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 16:54
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:54 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 14:14
Bratislava hlavná stanica 16:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 14:14
Žilina zriaďovacia stanica 14:17
Dolný Hričov 14:24
Bytča 14:27
Považská Bystrica 14:47
Púchov 15:02
Ladce 15:08
Ilava 15:10
Dubnica nad Váhom 15:13
Trenčianska Teplá 15:18
Trenčín 15:26
Trenčín-Zlatovce 15:29
Trenčianske Bohuslavice 15:35
Nové Mesto nad Váhom 15:41
Piešťany 15:52
Leopoldov 16:04
Trnava 16:18
Cífer 16:24
Šenkvice 16:29
Pezinok 16:31
Svätý Jur 16:34
Bratislava-Rača 16:37
Bratislava hlavná stanica 16:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).