RR 713 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 19:43
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 19:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 17:13
Žilina 19:45

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 17:13
Pezinok 17:29
Šenkvice 17:32
Cífer 17:37
Trnava 17:44
Leopoldov 17:56
Piešťany 18:07
Trenčín-Zlatovce 18:31
Trenčín 18:35
Trenčianska Teplá 18:43
Dubnica nad Váhom 18:47
Púchov 19:00
Považská Bystrica 19:21
Bytča 19:29
Žilina 19:45

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).