RR 712 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 14:49
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 14:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 12:24
Bratislava hlavná stanica 14:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 12:24
Žilina zriaďovacia stanica 12:29
Dolný Hričov 12:37
Bytča 12:40
Považská Bystrica 12:50
Púchov 13:02
Ladce 13:08
Ilava 13:10
Dubnica nad Váhom 13:13
Trenčianska Teplá 13:18
Trenčín 13:26
Trenčín-Zlatovce 13:29
Nové Mesto nad Váhom 13:41
Piešťany 13:51
Piešťany 13:52
Leopoldov 14:04
Cífer 14:24
Šenkvice 14:29
Pezinok 14:31
Bratislava hlavná stanica 14:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).