RR 711 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 17:42
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 15:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:13
Žilina 17:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:13
Pezinok 15:29
Šenkvice 15:32
Trnava 15:44
Leopoldov 15:56
Veľké Kostoľany 16:01
Piešťany 16:07
Trenčín-Zlatovce 16:31
Trenčín 16:35
Trenčianska Teplá 16:43
Dubnica nad Váhom 16:47
Ilava 16:50
Ladce 16:53
Púchov 17:00
Považská Bystrica 17:15
Bytča 17:24
Dolný Hričov 17:27
Žilina 17:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).