RR 711 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 17:35
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.05.2022 o 17:35 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:13
Žilina 17:36

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:13
Šenkvice 15:32
Cífer 15:37
Trnava 15:44
Leopoldov 15:56
Piešťany 16:07
Trenčín-Zlatovce 16:31
Trenčín 16:35
Trenčianska Teplá 16:43
Dubnica nad Váhom 16:47
Púchov 17:01
Považská Bystrica 17:12
Dolný Hričov 17:23
Žilina 17:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).