RR 710 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 12:50
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 10:23
Bratislava hlavná stanica 12:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 10:23
Žilina zriaďovacia stanica 10:26
Bytča 10:30
Dolný Hričov 10:34
Považská Bystrica 10:47
Púchov 11:02
Ladce 11:08
Dubnica nad Váhom 11:13
Trenčianska Teplá 11:18
Trenčín 11:26
Trenčín-Zlatovce 11:29
Trenčianske Bohuslavice 11:35
Nové Mesto nad Váhom 11:41
Piešťany 11:52
Veľké Kostoľany 11:58
Leopoldov 12:04
Cífer 12:24
Šenkvice 12:29
Pezinok 12:31
Bratislava-Rača 12:37
Bratislava hlavná stanica 12:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).