RR 708 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 10:02
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 08:25
Bratislava hlavná stanica 10:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 08:25
Žilina zriaďovacia stanica 08:30
Dolný Hričov 08:38
Bytča 08:41
Považská Bystrica 08:50
Púchov 09:02
Ladce 09:08
Ilava 09:10
Dubnica nad Váhom 09:13
Trenčianska Teplá 09:18
Trenčín 09:26
Trenčín-Zlatovce 09:29
Trenčianske Bohuslavice 09:35
Nové Mesto nad Váhom 09:41
Piešťany 09:52
Veľké Kostoľany 09:58
Leopoldov 10:04
Trnava 10:18
Trnava nákladná stanica 10:19
Cífer 10:24
Šenkvice 10:29
Pezinok 10:31
Bratislava hlavná stanica 10:47

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.