RR 707 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 13:43
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 11:13
Žilina 13:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 11:13
Pezinok 11:29
Šenkvice 11:32
Trnava 11:44
Leopoldov 11:56
Veľké Kostoľany 12:01
Piešťany 12:07
Trenčianske Bohuslavice 12:24
Trenčín-Zlatovce 12:31
Trenčín 12:35
Trenčianska Teplá 12:42
Dubnica nad Váhom 12:46
Ilava 12:49
Ladce 12:52
Púchov 12:57
Púchov 13:05
Považská Bystrica 13:20
Bytča 13:29
Dolný Hričov 13:32
Žilina zriaďovacia stanica 13:39
Žilina 13:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).