RR 706 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:50
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 06:24
Bratislava hlavná stanica 08:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 06:24
Žilina zriaďovacia stanica 06:29
Dolný Hričov 06:37
Bytča 06:40
Považská Bystrica 06:48
Považská Bystrica 06:50
Púchov 07:02
Ladce 07:08
Ladce 07:08
Ilava 07:10
Dubnica nad Váhom 07:13
Trenčianska Teplá 07:18
Trenčín 07:26
Trenčín-Zlatovce 07:29
Trenčianske Bohuslavice 07:35
Nové Mesto nad Váhom 07:41
Piešťany 07:52
Veľké Kostoľany 07:58
Leopoldov 08:04
Cífer 08:24
Šenkvice 08:29
Pezinok 08:31
Bratislava-Rača 08:37
Bratislava hlavná stanica 08:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).