RR 705 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 11:34
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 11:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 09:13
Žilina 11:36

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 09:13
Pezinok 09:29
Šenkvice 09:32
Cífer 09:37
Trnava 09:44
Leopoldov 09:56
Veľké Kostoľany 10:01
Piešťany 10:07
Trenčianske Bohuslavice 10:24
Trenčín-Zlatovce 10:31
Trenčín-Zlatovce 10:31
Trenčín 10:35
Trenčianska Teplá 10:43
Dubnica nad Váhom 10:47
Ilava 10:50
Ladce 10:53
Púchov 11:01
Považská Bystrica 11:12
Bytča 11:20
Dolný Hričov 11:23
Žilina zriaďovacia stanica 11:31
Žilina 11:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).