RR 704 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:50
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 05:23
Bratislava hlavná stanica 07:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 05:23
Dolný Hričov 05:34
Bytča 05:37
Považská Bystrica 05:46
Púchov 06:02
Ladce 06:08
Ilava 06:10
Dubnica nad Váhom 06:13
Trenčianska Teplá 06:18
Trenčín 06:26
Trenčín-Zlatovce 06:29
Trenčianske Bohuslavice 06:35
Nové Mesto nad Váhom 06:41
Piešťany 06:52
Veľké Kostoľany 06:58
Leopoldov 07:04
Trnava nákladná stanica 07:19
Cífer 07:24
Šenkvice 07:29
Pezinok 07:31
Bratislava-Rača 07:37
Bratislava hlavná stanica 07:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).