RR 703 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 07:56
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 07:13
Žilina 09:36

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 07:13
Pezinok 07:29
Cífer 07:37
Trnava 07:44
Leopoldov 07:56
Veľké Kostoľany 08:01
Piešťany 08:07
Trenčianske Bohuslavice 08:24
Trenčín-Zlatovce 08:31
Trenčín 08:35
Trenčianska Teplá 08:43
Dubnica nad Váhom 08:47
Ilava 08:50
Ladce 08:53
Púchov 09:01
Považská Bystrica 09:12
Bytča 09:20
Dolný Hričov 09:23
Žilina zriaďovacia stanica 09:31
Žilina 09:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).