RR 702 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:54
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 04:24
Bratislava hlavná stanica 06:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 04:24
Bytča 04:40
Považská Bystrica 04:50
Púchov 05:02
Ilava 05:10
Dubnica nad Váhom 05:13
Trenčianska Teplá 05:18
Trenčín 05:26
Trenčianske Bohuslavice 05:35
Nové Mesto nad Váhom 05:41
Piešťany 05:52
Veľké Kostoľany 05:58
Leopoldov 06:04
Bratislava hlavná stanica 06:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).