RR 702 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.09.2021 o 06:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 04:23
Bratislava hlavná stanica 06:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 04:23
Žilina zriaďovacia stanica 04:26
Dolný Hričov 04:34
Považská Bystrica 04:47
Púchov 05:02
Ladce 05:08
Ilava 05:10
Dubnica nad Váhom 05:13
Trenčianska Teplá 05:18
Trenčín 05:26
Trenčín-Zlatovce 05:29
Trenčianske Bohuslavice 05:35
Nové Mesto nad Váhom 05:41
Piešťany 05:52
Leopoldov 06:02
Leopoldov 06:04
Cífer 06:24
Šenkvice 06:29
Bratislava hlavná stanica 06:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).