RR 701 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 07:43
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 07:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 05:13
Žilina 07:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 05:13
Bratislava-Rača 05:23
Pezinok 05:29
Šenkvice 05:32
Cífer 05:37
Trnava 05:44
Leopoldov 05:56
Piešťany 06:07
Trenčianske Bohuslavice 06:24
Trenčín-Zlatovce 06:31
Trenčín 06:35
Trenčianska Teplá 06:43
Dubnica nad Váhom 06:47
Ilava 06:50
Ladce 06:53
Púchov 07:00
Považská Bystrica 07:24
Bytča 07:33
Dolný Hričov 07:36
Žilina zriaďovacia stanica 07:43
Žilina 07:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).