RR 701 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 07:39
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:40 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 05:13
Žilina 07:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 05:13
Trnava nákladná stanica 05:40
Trnava 05:44
Leopoldov 05:56
Veľké Kostoľany 06:01
Piešťany 06:07
Trenčianske Bohuslavice 06:24
Trenčín-Zlatovce 06:31
Trenčín 06:35
Trenčianska Teplá 06:43
Dubnica nad Váhom 06:47
Ilava 06:50
Ilava 06:50
Ladce 06:53
Púchov 07:00
Považská Bystrica 07:09
Považská Bystrica 07:11
Žilina zriaďovacia stanica 07:30
Žilina 07:35

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.