RR 700 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:08
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2021 o 06:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín 04:37
Bratislava hlavná stanica 06:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 04:37
Trenčín 04:37
Trenčín-Zlatovce 04:39
Trenčianske Bohuslavice 04:46
Nové Mesto nad Váhom 04:54
Piešťany 05:07
Leopoldov 05:22
Trnava 05:38
Cífer 05:44
Šenkvice 05:49
Pezinok 05:51
Bratislava hlavná stanica 06:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).