RR 17716 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 19:15
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 21.11.2021 o 21:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 16:19
Bratislava hlavná stanica 19:10

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 16:19
Bytča 16:35
Považská Bystrica 16:47
Púchov 17:02
Ilava 17:13
Dubnica nad Váhom 17:20
Trenčianska Teplá 17:27
Trenčín 17:35
Trenčín-Zlatovce 17:39
Nové Mesto nad Váhom 17:55
Piešťany 18:08
Leopoldov 18:22
Brestovany 18:28
Cífer 18:43
Šenkvice 18:48
Pezinok 18:54
Bratislava hlavná stanica 19:10

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).