REx 5157 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 20:53
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 21.01.2022 o 20:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 19:50
Nitra 20:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 19:50
Brestovany 19:57
Leopoldov 20:07
Hlohovec 20:20
Hlohovec 20:20
Rišňovce 20:37
Alekšince 20:40
Zbehy 20:44
Lužianky 20:49
Nitra 20:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).