REx 5153 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 16:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.01.2022 o 16:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 15:50
Nitra 16:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 15:50
Brestovany 15:57
Leopoldov 16:07
Hlohovec 16:21
Alekšince 16:31
Zbehy 16:35
Lužianky 16:39
Nitra 16:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).