REx 5153 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 16:50
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 11.08.2022 o 18:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 15:50
Nitra 16:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 15:50
Brestovany 15:57
Leopoldov 16:07
Hlohovec 16:21
Rišňovce 16:28
Alekšince 16:31
Zbehy 16:35
Lužianky 16:39
Nitra 16:47

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.