REx 5149 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 12:52
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.07.2022 o 12:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 11:50
Nitra 12:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 11:50
Brestovany 11:57
Leopoldov 12:07
Hlohovec 12:21
Rišňovce 12:28
Alekšince 12:31
Zbehy 12:35
Lužianky 12:39
Nitra 12:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).