REx 5148 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 13:55
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nitra 12:58
Trnava 13:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nitra 12:58
Lužianky 13:05
Alekšince 13:14
Rišňovce 13:23
Hlohovec 13:31
Leopoldov 13:38
Brestovany 13:44
Trnava 13:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).