REx 5147 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 10:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 21.01.2022 o 10:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 09:50
Nitra 10:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 09:50
Brestovany 09:57
Leopoldov 10:07
Hlohovec 10:21
Alekšince 10:31
Zbehy 10:35
Lužianky 10:39
Nitra 10:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).