REx 5145 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 08:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 07:50
Nitra 08:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 07:50
Brestovany 07:57
Leopoldov 08:07
Hlohovec 08:21
Rišňovce 08:28
Alekšince 08:31
Lužianky 08:39
Nitra 08:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).