REx 5144 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 09:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nitra 08:58
Trnava 09:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nitra 08:58
Lužianky 09:05
Alekšince 09:14
Rišňovce 09:23
Hlohovec 09:31
Leopoldov 09:38
Brestovany 09:44
Trnava 09:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).