REx 5143 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 07:43
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:45 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 06:50
Nitra 07:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 06:50
Brestovany 06:57
Leopoldov 07:05
Leopoldov 07:05
Hlohovec 07:11
Rišňovce 07:23
Alekšince 07:26
Zbehy 07:30
Lužianky 07:35
Nitra 07:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).