REx 5142 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 07:59
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: 21.01.2022 o 07:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nitra 06:55
Trnava 07:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nitra 06:55
Lužianky 07:02
Zbehy 07:14
Alekšince 07:18
Rišňovce 07:21
Hlohovec 07:28
Leopoldov 07:38
Brestovany 07:44
Trnava 07:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).