REx 1965 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čierna nad Tisou
Vlak prišiel do stanice o 18:00
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 18:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 16:27
Čierna nad Tisou 18:00

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 16:27
Krásna nad Hornádom 16:41
Nižná Myšľa 16:47
Ruskov 16:53
Slanec 16:59
Kuzmice 17:07
Michaľany 17:14
Slovenské Nové Mesto 17:25
Streda nad Bodrogom 17:33
Veľký Horeš 17:44
Pribeník 17:49
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 17:52
Čierna nad Tisou 18:00

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).