REx 1954 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prešov
Vlak v stanici o 18:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.09.2021 o 18:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Stakčín 16:02
Prešov 18:06

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Stakčín 16:02
Snina 16:08
Humenné 16:45
Strážske 16:55
Vranov nad Topľou 17:10
Čierne nad Topľou 17:32
Hanušovce nad Topľou 17:37
Kapušany pri Prešove 17:55
Šarišské Lúky 18:01
Prešov 18:06

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).