OsREX 1954 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prešov
Vlak prišiel do stanice o 18:03
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.08.2022 o 18:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Stakčín 15:45
Prešov 18:04

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Stakčín 15:45
Snina 15:53
Humenné 16:38
Humenné 16:38
Strážske 16:46
Vranov nad Topľou 17:05
Čierne nad Topľou 17:32
Hanušovce nad Topľou 17:37
Šarišské Lúky 17:59
Prešov 18:04

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.