REx 1953 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Stakčín
Vlak v stanici o 14:39
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 20.09.2021 o 12:35 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prešov 12:35
Stakčín 14:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prešov 12:35
Šarišské Lúky 12:39
Kapušany pri Prešove 12:45
Čierne nad Topľou 13:09
Vranov nad Topľou 13:24
Nižný Hrabovec 13:30
Strážske 13:51
Humenné 14:05
Snina 14:34
Stakčín 14:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).