REx 1951 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prešov
Vlak v stanici o 07:50
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.09.2021 o 09:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prešov 07:50
Stakčín 09:50

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prešov 07:50
Prešov 07:50
Kapušany pri Prešove 08:00
Hanušovce nad Topľou 08:17
Čierne nad Topľou 08:30
Vranov nad Topľou 08:45
Strážske 09:00
Humenné 09:15
Snina 09:44
Stakčín 09:50

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).