REx 1950 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prešov
Vlak v stanici o 12:03
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.09.2021 o 12:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Stakčín 10:02
Prešov 12:06

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Stakčín 10:02
Snina 10:08
Humenné 10:45
Strážske 10:55
Vranov nad Topľou 11:10
Čierne nad Topľou 11:32
Kapušany pri Prešove 11:55
Prešov 12:06

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).