OsREX 1944 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Stará Ľubovňa
Vlak prišiel do stanice o 15:08
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.06.2022 o 15:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 12:30
Stará Ľubovňa 15:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 12:30
Ličartovce 12:46
Drienovská Nová Ves 12:53
Prešov 13:53
Veľký Šariš 14:03
Sabinov 14:13
Lipany 14:23
Plaveč 14:55
Stará Ľubovňa 15:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).