OsREX 1943 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 19:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.08.2022 o 19:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Stará Ľubovňa 17:55
Košice 19:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Stará Ľubovňa 17:55
Plaveč 18:18
Lipany 18:45
Sabinov 18:54
Veľký Šariš 19:03
Prešov 19:29
Kysak 19:44
Košice 19:55

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.